Sie sehen die Ergebnisse der Jente Talentcup august 2023. Zu den aktuellen Ergebnissen der Jente Talentcup august 2024 gelangen Sie hier:.

Liste der registrierten Teams

Club Team name Category
Asker SKK 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Boo FF 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Boo FF 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Dahle IL Dahle/Nordlandet 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Elverum Fotball 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Elverum Fotball 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Follebu FL - Fotball 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Gresvik IF 18-20 august Jenter 14 Nivå 2 (FØDT 2009) 11er
Grue IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Hammarby IF FF F10 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Hammarby IF FF F09 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Harestua IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Hasle-Løren IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Heimdal Fotballklubb 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Heimdal Fotballklubb 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Heming, IL Hvit 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Heming, IL 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Holmen IF 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
IFK Göteborg 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Kapp IF 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Karlslunds IF HFK 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
KFUM-Kam. Oslo 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Kjelsås IL 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Kløfta 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Kolbotn IL 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Kolbotn IL Galaxy 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Kolbotn IL 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Kolbotn IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Kongsten IF 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Kongsvinger IL Fotball Kil J14 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Langhus/Oppegård 18-20 august Jenter 14 Nivå 2 (FØDT 2009) 11er
Langhus/Oppegård 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Langhus/Oppegård 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Ledig plass 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Lillestrøm 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Malvik-HIL 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Melhus IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Molde FK 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Nesodden IF 18-20 august Jenter 15 Nivå 2 (FØDT 2008) 11er
Nes SK 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Nittedal 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Nittedal 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Ottestad IL 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Randesund IL 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Randesund IL 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Ranheim IL 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Ranheim IL 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Raufoss Fotball 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Rena IL 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Rustad Abildsø Sportsklubb RASK/LiF/BIF 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Råsunda IS 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Rælingen 18-20 august Jenter 14 Nivå 2 (FØDT 2009) 11er
Rælingen 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Røa IL 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Røa IL 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Røa IL 18-20 august Jenter 15 Nivå 2 (FØDT 2008) 11er
Skeid Gauper 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Ski IL Fotball 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Sollentuna FK Syd 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Sula Sportsklubb 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Sörskogens IF 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Ullern IF Ullern/Ready 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Vang FL 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Varpe 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Vestre Akers SK Aker 18-20 august Jenter 14 Nivå 2 (FØDT 2009) 11er
Viking FK 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Vind IL 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Vålerenga 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Vålerenga Fotball VIF Blå 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Øvrevoll Hosle IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Øvrevoll Hosle IL Hosle 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Øvrevoll Hosle IL 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Mallorca Toppfotball Jente Talent Cup #FDD STORE HAMAR # FDD STORE HAMAR Stjerne Cup Oslo Trofè AS