You are viewing the results for Jente Talentcup august 2023. View the current results for Jente Talentcup august 2024 here.

List of registered teams

Club Team name Category
Asker SKK 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Boo FF 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Boo FF 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Dahle IL Dahle/Nordlandet 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Elverum Fotball 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Elverum Fotball 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Follebu FL - Fotball 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Gresvik IF 18-20 august Jenter 14 Nivå 2 (FØDT 2009) 11er
Grue IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Hammarby IF FF F10 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Hammarby IF FF F09 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Harestua IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Hasle-Løren IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Heimdal Fotballklubb 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Heimdal Fotballklubb 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Heming, IL Hvit 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Heming, IL 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Holmen IF 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
IFK Göteborg 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Kapp IF 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Karlslunds IF HFK 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
KFUM-Kam. Oslo 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Kjelsås IL 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Kløfta 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Kolbotn IL 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Kolbotn IL Galaxy 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Kolbotn IL 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Kolbotn IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Kongsten IF 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Kongsvinger IL Fotball Kil J14 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Langhus/Oppegård 18-20 august Jenter 14 Nivå 2 (FØDT 2009) 11er
Langhus/Oppegård 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Langhus/Oppegård 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Ledig plass 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Lillestrøm 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Malvik-HIL 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Melhus IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Molde FK 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Nesodden IF 18-20 august Jenter 15 Nivå 2 (FØDT 2008) 11er
Nes SK 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Nittedal 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Nittedal 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Ottestad IL 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Randesund IL 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Randesund IL 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Ranheim IL 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Ranheim IL 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Raufoss Fotball 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Rena IL 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Rustad Abildsø Sportsklubb RASK/LiF/BIF 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Råsunda IS 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Rælingen 18-20 august Jenter 14 Nivå 2 (FØDT 2009) 11er
Rælingen 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Røa IL 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Røa IL 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Røa IL 18-20 august Jenter 15 Nivå 2 (FØDT 2008) 11er
Skeid Gauper 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Ski IL Fotball 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Sollentuna FK Syd 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Sula Sportsklubb 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Sörskogens IF 18-20 august Jenter 13 Elite (FØDT 2010) 9er
Ullern IF Ullern/Ready 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Vang FL 18-20 august Jenter 12 Nivå 2 (FØDT 2012/2011) 9er
Varpe 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Vestre Akers SK Aker 18-20 august Jenter 14 Nivå 2 (FØDT 2009) 11er
Viking FK 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Vind IL 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Vålerenga 18-20 august Jenter 16/17 Nivå 2 (FØDT 2007/2006) 11er
Vålerenga Fotball VIF Blå 18-20 august Jenter 12 Nivå 1 (FØDT 2011) 9er
Øvrevoll Hosle IL 18-20 august Jenter 14 Elite (FØDT 2009) 11er
Øvrevoll Hosle IL Hosle 18-20 august Jenter 15 Elite (FØDT 2008) 11er
Øvrevoll Hosle IL 18-20 august Jenter 16/17 Elite (FØDT 2007/2006) 11er
Mallorca Toppfotball Jente Talent Cup #FDD STORE HAMAR # FDD STORE HAMAR Stjerne Cup Oslo Trofè AS