Velkommen Jente Talent Cup

12-14 august 2022.

UOFFISELT NM

Hamar


INFO 12 januar:

Stor pågang i alle klasser, så meld dere på elektronisk.

Påmeldt/reservert pr 14 jan.

J14 Elite: Tertnes, Heming, Fredrikstad, Røa, Flint Fotball, Bærum, Kjelsås, Randesund, Sogndal, KFUM Oslo, Asker, Nittedal, Kolbotn, Sjetne.

J14 Nivå 2: KFUM Oslo-2, Tertnes-2, Asker-2.

J15 Elite: Vålerenga, Sogndal, Randesund, Nittedal, Haugar, Ranheim, Langhus, Ekholt, Lillehammer, Korsvoll, Langesund, Gresvik, Molde, Klæbu.

J15 Nivå 2: Langhus-2, Røa, Lillehammer-2, Follebu/Gausdal, Ranheim-2.

J16/17 Elite: Borre, Øvrevoll Hosle, Asker, Nittedal, Røa, Fron, Ullern, Gui SK, RASK/Lambertseter/Bøler, Sogndal, Gauldal/Melhus, Ski, Runar, Åsane, Tiller, Raufoss, Lillestrøm, Lillehammer, Sandnes Ulf.

NB! Denne klassen blir delt opp i egne J16 og J17 klasser senere.

J16/17 Nivå 2: Øvrevoll Hosle-2, Røa-2.

J13 Elite: Sogndal. Konnerud, Ekholt.

J12 9er Nivå 1: Kolbotn.

J11 9er Nivå 1: Haslum.




INFO 12 november.

Da er påmeldings linken åpen for å melde på deres lag i Jente Talent Cup 12-14 august 2022 på Hamar klassene J13, J14, J15, J16/17.

Både Elite klasser og Nivå 2 i alle klasser.
116 lag var med i dette året i 2021 over 2 helger og kun plass til 80 lag i 2022.
Så håper dere også i 2022 vil være med i cupen som er ansett som et Uoffisielt Norges Mesterskap.
Vil bli trangt om plassene dette året og endelig kan vi også se frem til at utenlandske er med igjen.
Dere kan få mulighet til å reservere dere en plass til og med 31 januar 2022 uten å binde dere.
For å benytte dere av denne muligheten så gjør dere følgende:
- Gå til https://jentetalentcup.no/
- Klikk "Meld på lag"
- Fyll ut å skriv i "rabattkoden" koden JENTE1234
- Velg bankbetaling og godkjenn.
- Dere er da påmeldt samt at dere kan trekke laget innen 31 januar 2022 uten å måtte betale påmeldingsavgift.

Noe dere lurer på så ring når som helst på 92812038 (Trond) eller send epost til tro-jac3@online.no

Totalt 116 lag i alle klasser og vi gratulere disse lagene med seier i Jente Talent Cup 2021:

J15 - Lillestrøm (Akershus).

J14 - KFUM Oslo (Oslo).

J13 - Tertnes (Hordaland).

J16/17 - Tiller (Trøndelag).

13-15 august 2021.

J15 Elite - 28 plasser (FULLBOOKET). Borre, Øvrevoll Hosle, Ullern/Fossum, Lillestrøm, Fron, Nittedal, Grand Bodø, Røa, Abilsø, Smørås, Lillehammer, Fjellhamar, Gauldal/Melhus, Ski, Gullvikmoen, Sandnes Ulf, Bjerke, Verdal, Åsane, Randesund, Bjarg, Tromsdalen, Våg, Rennesøy, Flint Tønsberg, Runar, Sykkylven, Drøbak Frogn.

Nivå 2 - 8 plasser (FULLBOOKET).Haugar, Lillehammer-2, Øvrevoll Hosle-2, Nittedal-2, Smørås-2, Nesodden, Åsane-2, Flint Tønsberg-2.

J14 Elite - 20 plasser (FULLBOOKET) Sandviken, Madla, Blindheim, Haugar, Langesund, Øvrevoll Hosle, KFUM, Gresvik, Ranheim, Gui SK, Randesund, Kongsvinger, Nittedal, Fjellhamar, Bærums Verk Hauger, Klæbu, Molde, Kongsberg, Kolbotn, Stange.

Nivå 2 - 8 plasser (FULLBOOKET) Follebu/Gausdal, Øvrevoll Hosle-2, Ranheim-2, Røa, Nesodden, Fjellhamar-2, Drøbak Frogn, Frigg, Holmen.

20-22 august 2021.

J16/17 Elite - 16 plasser (FULLBOOKET) Heming, Gimse, Lørenskog, Hei, Hyggen, Lillehammer, Tynset, Lillestrøm, Raufoss, Malvik, Ås, Korsvoll, Løten, Råde, Sandviken, Tiller.

Nivå 2 - 8 plasser (FULLBOOKET) Røa, Hyggen-2, Korsvoll-2, Kongsvinger, Kongsberg.

J13 Elite - 16 plasser (FULLBOOKET) Heming, KFUM, Fredrikstad, Røa, Nittedal, Kolbotn, Kattem, Bærum, Tertnes, Flint Fotball, Lommedalen, Varpe, Øvrevoll Hosle, konnerud, Ullensaker Kisa, Bjerke.

Nivå 2 - 12 plasser (FULLBOOKET) Nittedal-2, KFUM-2, Skreia, Kolbotn-2, Øvrevoll Hosle-2, Konnerud-2, Ekholt, Fredrikstad-2, Ullensaker Kisa-2, Bjerke-2. Lommedalen-2, Rælingen.

Elektronisk påmelding er nå åpen for alle lag i Jente Talent Cup 2021.

Så meld på laget elektronisk nå ved å klikke øverst på denne side på det røde feltet "Meld på lag`"

Om dere ønsker på få faktura vedr påmeldingsavgift kr 3000,- så er det også mulig ved elektronsik påmelding å skrive inn i "rabattfeltet" koden: JENTE1234

Type deltakerkort og antall skal ikke legges inn før etter ferien.

Noe dere lurer på så ta kontakt på epost: tro-jac3@online.no eller ring 92812038 (Trond).






Elektronisk PÅMELDTE lag pr 11 august 2020:


J04/J03 (J16/17) 11er: 2 Ledige plasser. Team Nordhordland, Ullensaker Kisa, Ås, Skogn, Røa, Tertnes, Egersunds, Herd, Grand Bodø, Tynset, Fron, Runar, Randesund, Ranheim, Fjellhamar.

Nivå 2: Ranheim-2, Ringsaker.


J05 (J15) 11er: 2 Ledige plasser. Skeid, Høvik, Raufoss, Fossum IF Skien, Holmen, Driv, Lørenskog, Melhus, Lillehammer, Runar, Hei, Gui SK, Hyggen, Randaberg.


Nivå 2: 2 Ledige plasser: Høvik-2, Lyn-2, Drøbak Frogn, Skogn, Lillehammer-2, Nora BK (Sverige).


J06 (J14) 11er: 1 Ledige plasser.Røa, Sogndal, Kolbotn, Ullern/Fossum, Borre, Ski, Abilsø, Nittedal, Øvrevoll Hosle, Viking, Skeid, Flint, Hønefoss, Førde, Asker, Lyn, Grand Bodø, Åsane, Fjellhamar, Begby.


Nivå 2: 2 Ledige plassser: Øvrevoll Hosle-2, Ullern/Fossum-2, Haugar, Rapid Athene, Nordhordland, Kolbotn-2, Førde-2, Nittedal-2.


J07 (J13) 9er: 2 Ledige plasser. KFUM, Kolbotn, Øvrevoll Hosle, Frigg, Gui SK Fotball, Haugar, Kjelsås, Lillesand, Madla, Kongsvinger, Ranheim, Viking, Blindheim, Vardeneset, Lørenskog, Sandviken, Holmen, Stabæk, Lyn.


Nivå 2: 1 Ledig plass. Kolbotn-2, Øvrevoll Hosle-2, Øvrevoll Hosle-3, Gui SK Fotball-2, Kolbotn-3, Ranheim-2, HSV, Holmen-2, Stabæk-2, Lyn-2, Heming, Røa, Hakadal.


J08 (J12) 9er: Ørsta, Ekholt, Holmen, Fredrikstad, Flint Tønsberg.

Nivå 2: Holmen-2, Flint Tønsberg-2.