Vi GRATULERER følgende vinnere i Jente Talent Cup 2022:

Klasse J13 Elite - Lyn.

Klasse J13 Nivå 2 - Sokna.

Klasse J14 Elite - Kolbotn.

Klasse J14 Nivå 2 - Kolbotn-2.

Klasse J15 Elite - Sogndal.

Klasse J16/17 Elite - Asker.




Velkommen Jente Talent Cup

12-14 august 2022.

Klasse J11, J12, J13, J14.

19-21 august 2022.

Klasse J15, J16, J17.

UOFFISELT NM

Hamar

Arrangør Romedal IL


INFO 18 juni: Passert over 100 påmeldte lag og kun noen plasser ledig for å få rette antall i de forskjellige klassene. Så er det plass i deres årsklasse så gå inn med det samme å meld på laget elektronisk.

Noe dere ellers lurer på så ring 92812038 når som helst på døgnet :-)


INFO 27 mars:

90 lag elektroniske påmeldte så tidlig på året er impornerende antall.

Se og klikk: "PÅMELDTE LAG"

Ber da dere utover de 90 lag som ikke ennå har utført den elektroniske påmeldingen om å gjøre det nå.

Også flere lag på tur inn, så dette vil bli den historiske største og beste Jente Talent Cup på 10 år.

Vi gleder oss og dere alle vil få knallgod matching allerede fra første kamp i gruppespillet.


12-14 august 2022.

J13 Super Elite (20 plasser) 1 ledige plass: Konnerud, Ekholt, Asker, Kongsvinger, Øvrevoll Hosle, Kolbotn, Ørn Horten, Hundvåg, Holmen, Lyn, KFUM Oslo, Melhus, Klæbu, Snøgg, Holeværingen.


J13 Nivå 2: Ottestad, Rælingen, Nesodden, Sokna, KFUM Oslo-2, Gresvik.

J14 Super Elite (20 plasser) 1 ledige plasser: Røa, Kjelsås, KFUM Oslo, Asker, Nittedal, Kolbotn, Sjetne, Lommedalen, Øvrevoll Hosle, Søreide, Ullensaker Kisa, Voss, Kvaløya, Rælingen, Namsos/Overhalla.

J14 Nivå 2: Asker-2, Kolbotn-2, Melhus, Øvrevoll Hosle-2, Raufoss, Skreia/Kolbu.

J11/12 Nivå 1 Superklasse: Haslum, Røa, Hakadal, Heming, Kolbotn, Skeid, Brommapojkarna, Kolbotn J12-2, Skreia J12, Jevnaker J12.


J12 Nivå 1 Superklasse: 1 ledig plass. Kolbotn, Røa, Harestua, Nordra Land, Gjøvik Lyn, Kongsvinger, Heming, Hødd, Kjelsås, Drøbak Frogn, Herd.


19-21 august 2022.
J15 Super Elite (20 plasser): Vålerenga, Sogndal, Randesund, Nittedal, Langhus, Årvoll, Røa, Ekholt, Malvik, Ullern, Hinna, Bærums Verk Hauger, IF Karlstad (Sverige), Byneset, Elverum, Tromsdalen, Fyllingsdalen, Holmen, Oppsal, Tynset.


J16/17 Super Elite: Øvrevoll Hosle, Asker, Nittedal, Røa, Ullern, Sogndal, Ski, Åsane, Smørås, Bærum/Høvik/Jardar, Öjersjö IF (Sverige), Øvrevoll Hosle-2.





INFO 12 november.

Da er påmeldings linken åpen for å melde på deres lag i Jente Talent Cup 12-14 august 2022 på Hamar klassene J13, J14, J15, J16/17.

Både Elite klasser og Nivå 2 i alle klasser.
116 lag var med i dette året i 2021 over 2 helger og kun plass til 80 lag i 2022.
Så håper dere også i 2022 vil være med i cupen som er ansett som et Uoffisielt Norges Mesterskap.
Vil bli trangt om plassene dette året og endelig kan vi også se frem til at utenlandske er med igjen.
Dere kan få mulighet til å reservere dere en plass til og med 31 januar 2022 uten å binde dere.
For å benytte dere av denne muligheten så gjør dere følgende:
- Gå til https://jentetalentcup.no/
- Klikk "Meld på lag"
- Fyll ut å skriv i "rabattkoden" koden JENTE1234
- Velg bankbetaling og godkjenn.
- Dere er da påmeldt samt at dere kan trekke laget innen 31 januar 2022 uten å måtte betale påmeldingsavgift.

Noe dere lurer på så ring når som helst på 92812038 (Trond) eller send epost til tro-jac3@online.no

Totalt 116 lag i alle klasser og vi gratulere disse lagene med seier i Jente Talent Cup 2021:

J15 - Lillestrøm (Akershus).

J14 - KFUM Oslo (Oslo).

J13 - Tertnes (Hordaland).

J16/17 - Tiller (Trøndelag).

13-15 august 2021.

J15 Elite - 28 plasser (FULLBOOKET). Borre, Øvrevoll Hosle, Ullern/Fossum, Lillestrøm, Fron, Nittedal, Grand Bodø, Røa, Abilsø, Smørås, Lillehammer, Fjellhamar, Gauldal/Melhus, Ski, Gullvikmoen, Sandnes Ulf, Bjerke, Verdal, Åsane, Randesund, Bjarg, Tromsdalen, Våg, Rennesøy, Flint Tønsberg, Runar, Sykkylven, Drøbak Frogn.

Nivå 2 - 8 plasser (FULLBOOKET).Haugar, Lillehammer-2, Øvrevoll Hosle-2, Nittedal-2, Smørås-2, Nesodden, Åsane-2, Flint Tønsberg-2.

J14 Elite - 20 plasser (FULLBOOKET) Sandviken, Madla, Blindheim, Haugar, Langesund, Øvrevoll Hosle, KFUM, Gresvik, Ranheim, Gui SK, Randesund, Kongsvinger, Nittedal, Fjellhamar, Bærums Verk Hauger, Klæbu, Molde, Kongsberg, Kolbotn, Stange.

Nivå 2 - 8 plasser (FULLBOOKET) Follebu/Gausdal, Øvrevoll Hosle-2, Ranheim-2, Røa, Nesodden, Fjellhamar-2, Drøbak Frogn, Frigg, Holmen.

20-22 august 2021.

J16/17 Elite - 16 plasser (FULLBOOKET) Heming, Gimse, Lørenskog, Hei, Hyggen, Lillehammer, Tynset, Lillestrøm, Raufoss, Malvik, Ås, Korsvoll, Løten, Råde, Sandviken, Tiller.

Nivå 2 - 8 plasser (FULLBOOKET) Røa, Hyggen-2, Korsvoll-2, Kongsvinger, Kongsberg.

J13 Elite - 16 plasser (FULLBOOKET) Heming, KFUM, Fredrikstad, Røa, Nittedal, Kolbotn, Kattem, Bærum, Tertnes, Flint Fotball, Lommedalen, Varpe, Øvrevoll Hosle, konnerud, Ullensaker Kisa, Bjerke.

Nivå 2 - 12 plasser (FULLBOOKET) Nittedal-2, KFUM-2, Skreia, Kolbotn-2, Øvrevoll Hosle-2, Konnerud-2, Ekholt, Fredrikstad-2, Ullensaker Kisa-2, Bjerke-2. Lommedalen-2, Rælingen.

Elektronisk påmelding er nå åpen for alle lag i Jente Talent Cup 2021.

Så meld på laget elektronisk nå ved å klikke øverst på denne side på det røde feltet "Meld på lag`"

Om dere ønsker på få faktura vedr påmeldingsavgift kr 3000,- så er det også mulig ved elektronsik påmelding å skrive inn i "rabattfeltet" koden: JENTE1234

Type deltakerkort og antall skal ikke legges inn før etter ferien.

Noe dere lurer på så ta kontakt på epost: tro-jac3@online.no eller ring 92812038 (Trond).






Elektronisk PÅMELDTE lag pr 11 august 2020:


J04/J03 (J16/17) 11er: 2 Ledige plasser. Team Nordhordland, Ullensaker Kisa, Ås, Skogn, Røa, Tertnes, Egersunds, Herd, Grand Bodø, Tynset, Fron, Runar, Randesund, Ranheim, Fjellhamar.

Nivå 2: Ranheim-2, Ringsaker.


J05 (J15) 11er: 2 Ledige plasser. Skeid, Høvik, Raufoss, Fossum IF Skien, Holmen, Driv, Lørenskog, Melhus, Lillehammer, Runar, Hei, Gui SK, Hyggen, Randaberg.


Nivå 2: 2 Ledige plasser: Høvik-2, Lyn-2, Drøbak Frogn, Skogn, Lillehammer-2, Nora BK (Sverige).


J06 (J14) 11er: 1 Ledige plasser.Røa, Sogndal, Kolbotn, Ullern/Fossum, Borre, Ski, Abilsø, Nittedal, Øvrevoll Hosle, Viking, Skeid, Flint, Hønefoss, Førde, Asker, Lyn, Grand Bodø, Åsane, Fjellhamar, Begby.


Nivå 2: 2 Ledige plassser: Øvrevoll Hosle-2, Ullern/Fossum-2, Haugar, Rapid Athene, Nordhordland, Kolbotn-2, Førde-2, Nittedal-2.


J07 (J13) 9er: 2 Ledige plasser. KFUM, Kolbotn, Øvrevoll Hosle, Frigg, Gui SK Fotball, Haugar, Kjelsås, Lillesand, Madla, Kongsvinger, Ranheim, Viking, Blindheim, Vardeneset, Lørenskog, Sandviken, Holmen, Stabæk, Lyn.


Nivå 2: 1 Ledig plass. Kolbotn-2, Øvrevoll Hosle-2, Øvrevoll Hosle-3, Gui SK Fotball-2, Kolbotn-3, Ranheim-2, HSV, Holmen-2, Stabæk-2, Lyn-2, Heming, Røa, Hakadal.


J08 (J12) 9er: Ørsta, Ekholt, Holmen, Fredrikstad, Flint Tønsberg.

Nivå 2: Holmen-2, Flint Tønsberg-2.