Velkommen 


               Jente Talent Cup

                         2024 

                   Super Elite

            og Breddeklasser.

                                                  Arrangør: Romedal IL



INFO 2 juni.

Det går mot rekorddeltakelese i Jente Talent Cup som feirer i år 10 års jubileum. Hele 84 lag er allerede påmeldt fra Norge og Sverige.

Reserverte plasser gjelder nå ikke lenger og de ledige plasser er nå åpnet opp for hvilke som helst lag.

VIKTIGE FRISTER SOM MÅ OVERHOLDES:

5 juni - Alle lag skal ha meldt inn et ca antall A eller B-kort.

Påmeldings avgift skal være betalt.

1 august - Det riktige antall A eller B-kort skal være meldt inn.

Deltakerkort skal være betalt.

16 august - Puljer trekkes og lag seedes utifra tidligere prestasjoner.

23 august - Kampoppsett offentligjøres.

30 august - Alle matallergier og andre behov skal være meldt inn.

13 september - Jente Talent Cup åpner opp sitt 10 års jubileum.

15 august - GULL pokalene deles ut og de lag som har kvalifisert seg til Landskampen 2025 blir offentligjort.

Info og spørsmål kan ringes inn døgnet rundt:

Turnerings leder Trond Jacobsen.

Tlf: 92812038


13-15 september 2024.

Påmeldte lag pr 7 juli:

J16/17 Super Elite, 11er: 10 plasser (3 ledige plasser). FK Lidingö FK (Sverige), Korsvoll, Tåby FK (Sverige), Tyresö FF (Sverige), Lillestrøm, Asker SKK, Rælingen, Strindheim, Ranheim.

J15 Super Elite, 11er 16 plasser (2 ledige plasser).:
IF Brommapojkara (Sverige), IFK Lidingø (Sverige), Mälarhöjden-Hägersten FF (Sverige), Värmdö IF (Sverige), Tromsø, Hundvåg, Harestua, Heimdal, Vålerenga/Hasle Løren, Skeid, Kolbotn, BK Häcken FF (Sverige), Øvrevoll Hosle, QBIK (Sverige), Ranheim.

J15 Nivå 2, 11er 8 plasser : Tromsø-2, Tynset, Nes, Vestre Aker, Øvrevoll Hosle-2, Ranheim-2.

J14 Super Elite, 11er. 16 plasser (1 ledige plasser):
Täby FK (Sverige), Boo FF (Sverige), Lørenskog, Heimdal, Kolbotn, Snarøya, OBIK (Sverige), Bjarg, Nordre Land, Nordhordland, Korsvoll, IFK Lidingø (Sverige), KFUM Oslo, Bjerkreim, Byåsen.

J14 Nivå 2, 11er 8 plasser: Lørenskog-2, QBIK (Sverige), Korsvoll-2.

J13 Super Elite, 9er. 24 plasser (1 ledig plass):
FC Oslo, Heming, Solid, Kolbotn, Varpe, Nordstrand, Lommedalen, Kløfta, Hønefoss, Hinna, Vålerenga/Hasle Løren, Halsen, Oppsal, Junkeren, Lillestrøm, Jitex BK (Sverige), Junior Lions FC (Sverige), Frisk Asker, Hommelvik, Stabæk, Frogner, Verdal, Tertnes, Lensvik, Skeid.

J13 Nivå 2, 9er: 12 plasser (2 ledige plasser) Flint Fotball, Oppsal-2, Hønefoss-2, Heming-2, Lommedalen-2, Stabæk-2, Frogner-2, Verdal-2, FC Oslo-2, Tertnes--2, Kolbotn-2.

J12 Super klassen, 9er 8 plasser (1 ledig plass): Ullern, Vålerenga, Sprint Jeløy, Snarøya, Gjelleråsen, Bækkelagets SK, Bygdø Monolitten, Heming, Yven.

J11 / J12 Nivå 2: Sprint Jeløy-2, Fart.



INFO 1 januar:

Da gleder vi oss til Jente Talent Cup som dette året er flyttet 1 måned å spilles helgen 13-15 september.

Dette året er vårt 10 års jubileum og skal bli historisk største og beste Jente Talent Cup. Det vil bli med så mange svenske gode lag så dette vil bli rene "Landskampen" mellom Norge og Sverige.

Så følg med på påmeldings siden fremover og vi vil også presentere lagenepå vår facebook side etter hvert som lagene melder seg på i Super Elite klassene.

Vi vil også i vårt 10 års jubileum fokusere på Nivå 2 som vi har i alle klasser fra J11 til og med J17. Så breddelag kan også melde seg på i Jente Talent Cup. ALLE skal få lov å være med å feire vårt 10 års jubileum som vil sette fyr på Hamar by. Det vil bli MANGE overraskelser denne helgen både på og utenfor banen.



VI GRATULERE følgende vinnere med GULL pokalen i Jente Talent Cup 2023:

J13 - Sollentuna FK (Sverige).

J14 - Viking.

J15 - Boo FF (Sverige).

J16/17 - Ranheim.






INFO 7 mai.

Disse superlagene fra Sverige er i skrivende stund påmeldt:

J16/17 Super Elite - FC Djursholm.

J15 Super Elite - IFK Gøteborg, Boo FF, Karlslunds IF, Hammarby IF FF.

J14 Super Elite - Boo FF, Hammarby IF FF.

J13 Super Elite - Sörskogens IF, Sollentuna FK, Råsunda IS.

Flere svenske lag er på tur inn å vil snart melde seg på.

Så om det er flere norske lag som vil være med så gå nå inn å meld dere på elektronisk.

Påmeldte lag pr 30 juli:

18-20 august 2023.



J16/17 Super Elite, 11er (16 plasser): Røa, Langhus/Oppegård, Elverum, Malvik, Ranheim, Ullern/Ready, Øvrevoll Hosle, Ski, FC Djursholm (Sverige), Rustad Abilsø, Ottestad.

J16/17 Super Nivå 2, 11er: Røa-2, Elverum-2, Ranheim-2, Langus/Oppegård-2, Rena.

J15 Super Elite, 11er (16 plasser): Kolbotn, Rælingen, Røa, Nittedal, Asker, Boo FF (Sverige), Kjelsås, KFUM Oslo, Karlslunds IF HFK (Sverige), Lillestrøm, IFK Gøteborg (Sverige), Hammarby IF KK (Sverige), Kapp IF, Øvrevoll Hosle.

Reservert eller i tenkeboksen: Halvorstorps IS (Sverige.), Kragerø. IFK Lidingö FK (Sverige), Täby FK (Sverige), Øvrevoll Hosle.

J14 Super Elite, 11er (16 plasser): Hasle Løren, Kolbotn, Holmen, Boo FF (Sverige), Kongsvinger, Melhus, KFUM Oslo, Molde, Snøgg, Øvrevoll Hosle, Råsunda IS (Sverige), Kjelsås, Hammarby IF KK (Sverige), Dahle/Nordlandet, Harestua, Nes.

J14 Nivå 2, 11er (8 plasser): Gresvik, Kolbotn-2, KFUM Oslo-2, Vestre Aker, Langhus/Oppegård, Hakadal.

J13 Super Elite, 9er (16 plasser): Sula, Røa, Kolbotn, Sörskogens IF (Sverige), Eika Krapfoss, Sollentuna FK (Sverige), FC Djursholm (Sverige), Råsunda IS (Sverige), Heimdal.

J13 Nivå 2, 9er (8 plasser): Heimdal-2, Raufoss.

J12 Super klassen, 9er (8 plasser): Heming, Kløfta, Skeid, Kolbotn, Randesund, Vålerenga, Vind.

J11 og J12 Nivå 2: Randesund-2, Kongsten, Heming, Kolbotn, Follebu, Vang.



INFO: 9 februar.


I skrivende stund 68 lag er totalt påmeldt i alle klasser i Jente Talent Cup 2023.
Dette er meget bra og i disse dager så går det ut en masse invitasjoner til svenske lag.
Som i alle år tidligere så er Jente Talent Cup den cup i Norge som har aller høyst gjennomsnittsnivå på lagene og alle 18 kretser i Norge er representert slik at dere møter andre gode lag dere ikke til vanlig møter i seriespillet.

Det vil garantert bli mange svenske lag med.
Så gå nå inn å sikre plassen ved å melde på laget elektronisk.


Noe dere lurer på så kan det ringes når som helst på døgnet til
Trond Jacobsen tlf: 928 12038.





INFO 14 januar:

Gothia Cup vinner 2022 er påmeldt i Jente Talent Cup klasse J14 Super Elite og i J15 Super Elite.

Vi ønsker Boo FF fra Stockholm i Sverige velkommen.


Vi GRATULERER følgende vinnere i Jente Talent Cup 2022:

Klasse J13 Elite - Lyn.

Klasse J13 Nivå 2 - Sokna.

Klasse J14 Elite - Kolbotn.

Klasse J14 Nivå 2 - Kolbotn-2.

Klasse J15 Elite - Sogndal.

Klasse J16/17 Elite - Asker.




Velkommen Jente Talent Cup

12-14 august 2022.

Klasse J11, J12, J13, J14.

19-21 august 2022.

Klasse J15, J16, J17.

UOFFISELT NM

Hamar

Arrangør Romedal IL


INFO 18 juni: Passert over 100 påmeldte lag og kun noen plasser ledig for å få rette antall i de forskjellige klassene. Så er det plass i deres årsklasse så gå inn med det samme å meld på laget elektronisk.

Noe dere ellers lurer på så ring 92812038 når som helst på døgnet :-)


INFO 27 mars:

90 lag elektroniske påmeldte så tidlig på året er impornerende antall.

Se og klikk: "PÅMELDTE LAG"

Ber da dere utover de 90 lag som ikke ennå har utført den elektroniske påmeldingen om å gjøre det nå.

Også flere lag på tur inn, så dette vil bli den historiske største og beste Jente Talent Cup på 10 år.

Vi gleder oss og dere alle vil få knallgod matching allerede fra første kamp i gruppespillet.


12-14 august 2022.

J13 Super Elite (20 plasser) 1 ledige plass: Konnerud, Ekholt, Asker, Kongsvinger, Øvrevoll Hosle, Kolbotn, Ørn Horten, Hundvåg, Holmen, Lyn, KFUM Oslo, Melhus, Klæbu, Snøgg, Holeværingen.


J13 Nivå 2: Ottestad, Rælingen, Nesodden, Sokna, KFUM Oslo-2, Gresvik.

J14 Super Elite (20 plasser) 1 ledige plasser:Røa, Kjelsås, KFUM Oslo, Asker, Nittedal, Kolbotn, Sjetne, Lommedalen, Øvrevoll Hosle, Søreide, Ullensaker Kisa, Voss, Kvaløya, Rælingen, Namsos/Overhalla.

J14 Nivå 2: Asker-2, Kolbotn-2, Melhus, Øvrevoll Hosle-2, Raufoss, Skreia/Kolbu.

J11/12 Nivå 1 Superklasse: Haslum, Røa, Hakadal, Heming, Kolbotn, Skeid, Brommapojkarna, Kolbotn J12-2, Skreia J12, Jevnaker J12.


J12 Nivå 1 Superklasse: 1 ledig plass. Kolbotn, Røa, Harestua, Nordra Land, Gjøvik Lyn, Kongsvinger, Heming, Hødd, Kjelsås, Drøbak Frogn, Herd.


19-21 august 2022.
J15 Super Elite (20 plasser): Vålerenga, Sogndal, Randesund, Nittedal, Langhus, Årvoll, Røa, Ekholt, Malvik, Ullern, Hinna, Bærums Verk Hauger, IF Karlstad (Sverige), Byneset, Elverum, Tromsdalen, Fyllingsdalen, Holmen, Oppsal, Tynset.


J16/17 Super Elite: Øvrevoll Hosle, Asker, Nittedal, Røa, Ullern, Sogndal, Ski, Åsane, Smørås, Bærum/Høvik/Jardar, Öjersjö IF (Sverige), Øvrevoll Hosle-2.





INFO 12 november.

Da er påmeldings linken åpen for å melde på deres lag i Jente Talent Cup 12-14 august 2022 på Hamar klassene J13, J14, J15, J16/17.

Både Elite klasser og Nivå 2 i alle klasser.
116 lag var med i dette året i 2021 over 2 helger og kun plass til 80 lag i 2022.
Så håper dere også i 2022 vil være med i cupen som er ansett som et Uoffisielt Norges Mesterskap.
Vil bli trangt om plassene dette året og endelig kan vi også se frem til at utenlandske er med igjen.
Dere kan få mulighet til å reservere dere en plass til og med 31 januar 2022 uten å binde dere.
For å benytte dere av denne muligheten så gjør dere følgende:
- Gå til https://jentetalentcup.no/
- Klikk "Meld på lag"
- Fyll ut å skriv i "rabattkoden" koden JENTE1234
- Velg bankbetaling og godkjenn.
- Dere er da påmeldt samt at dere kan trekke laget innen 31 januar 2022 uten å måtte betale påmeldingsavgift.

Noe dere lurer på så ring når som helst på 92812038 (Trond) eller send epost til tro-jac3@online.no

Totalt 116 lag i alle klasser og vi gratulere disse lagene med seier i Jente Talent Cup 2021:

J15 - Lillestrøm (Akershus).

J14 - KFUM Oslo (Oslo).

J13 - Tertnes (Hordaland).

J16/17 - Tiller (Trøndelag).

13-15 august 2021.

J15 Elite - 28 plasser (FULLBOOKET). Borre, Øvrevoll Hosle, Ullern/Fossum, Lillestrøm, Fron, Nittedal, Grand Bodø, Røa, Abilsø, Smørås, Lillehammer, Fjellhamar, Gauldal/Melhus, Ski, Gullvikmoen, Sandnes Ulf, Bjerke, Verdal, Åsane, Randesund, Bjarg, Tromsdalen, Våg, Rennesøy, Flint Tønsberg, Runar, Sykkylven, Drøbak Frogn.

Nivå 2 - 8 plasser (FULLBOOKET).Haugar, Lillehammer-2, Øvrevoll Hosle-2, Nittedal-2, Smørås-2, Nesodden, Åsane-2, Flint Tønsberg-2.

J14 Elite - 20 plasser (FULLBOOKET) Sandviken, Madla, Blindheim, Haugar, Langesund, Øvrevoll Hosle, KFUM, Gresvik, Ranheim, Gui SK, Randesund, Kongsvinger, Nittedal, Fjellhamar, Bærums Verk Hauger, Klæbu, Molde, Kongsberg, Kolbotn, Stange.

Nivå 2 - 8 plasser (FULLBOOKET) Follebu/Gausdal, Øvrevoll Hosle-2, Ranheim-2, Røa, Nesodden, Fjellhamar-2, Drøbak Frogn, Frigg, Holmen.

20-22 august 2021.

J16/17 Elite - 16 plasser (FULLBOOKET) Heming, Gimse, Lørenskog, Hei, Hyggen, Lillehammer, Tynset, Lillestrøm, Raufoss, Malvik, Ås, Korsvoll, Løten, Råde, Sandviken, Tiller.

Nivå 2 - 8 plasser (FULLBOOKET) Røa, Hyggen-2, Korsvoll-2, Kongsvinger, Kongsberg.

J13 Elite - 16 plasser (FULLBOOKET) Heming, KFUM, Fredrikstad, Røa, Nittedal, Kolbotn, Kattem, Bærum, Tertnes, Flint Fotball, Lommedalen, Varpe, Øvrevoll Hosle, konnerud, Ullensaker Kisa, Bjerke.

Nivå 2 - 12 plasser (FULLBOOKET) Nittedal-2, KFUM-2, Skreia, Kolbotn-2, Øvrevoll Hosle-2, Konnerud-2, Ekholt, Fredrikstad-2, Ullensaker Kisa-2, Bjerke-2. Lommedalen-2, Rælingen.

Elektronisk påmelding er nå åpen for alle lag i Jente Talent Cup 2021.

Så meld på laget elektronisk nå ved å klikke øverst på denne side på det røde feltet "Meld på lag`"

Om dere ønsker på få faktura vedr påmeldingsavgift kr 3000,- så er det også mulig ved elektronsik påmelding å skrive inn i "rabattfeltet" koden: JENTE1234

Type deltakerkort og antall skal ikke legges inn før etter ferien.

Noe dere lurer på så ta kontakt på epost: tro-jac3@online.no eller ring 92812038 (Trond).






Elektronisk PÅMELDTE lag pr 11 august 2020:


J04/J03 (J16/17) 11er: 2 Ledige plasser. Team Nordhordland, Ullensaker Kisa, Ås, Skogn, Røa, Tertnes, Egersunds, Herd, Grand Bodø, Tynset, Fron, Runar, Randesund, Ranheim, Fjellhamar.

Nivå 2: Ranheim-2, Ringsaker.


J05 (J15) 11er: 2 Ledige plasser. Skeid, Høvik, Raufoss, Fossum IF Skien, Holmen, Driv, Lørenskog, Melhus, Lillehammer, Runar, Hei, Gui SK, Hyggen, Randaberg.


Nivå 2: 2 Ledige plasser: Høvik-2, Lyn-2, Drøbak Frogn, Skogn, Lillehammer-2, Nora BK (Sverige).


J06 (J14) 11er: 1 Ledige plasser.Røa, Sogndal, Kolbotn, Ullern/Fossum, Borre, Ski, Abilsø, Nittedal, Øvrevoll Hosle, Viking, Skeid, Flint, Hønefoss, Førde, Asker, Lyn, Grand Bodø, Åsane, Fjellhamar, Begby.


Nivå 2: 2 Ledige plassser: Øvrevoll Hosle-2, Ullern/Fossum-2, Haugar, Rapid Athene, Nordhordland, Kolbotn-2, Førde-2, Nittedal-2.


J07 (J13) 9er: 2 Ledige plasser. KFUM, Kolbotn, Øvrevoll Hosle, Frigg, Gui SK Fotball, Haugar, Kjelsås, Lillesand, Madla, Kongsvinger, Ranheim, Viking, Blindheim, Vardeneset, Lørenskog, Sandviken, Holmen, Stabæk, Lyn.


Nivå 2: 1 Ledig plass. Kolbotn-2, Øvrevoll Hosle-2, Øvrevoll Hosle-3, Gui SK Fotball-2, Kolbotn-3, Ranheim-2, HSV, Holmen-2, Stabæk-2, Lyn-2, Heming, Røa, Hakadal.


J08 (J12) 9er:Ørsta, Ekholt, Holmen, Fredrikstad, Flint Tønsberg.

Nivå 2: Holmen-2, Flint Tønsberg-2.




#FDD STORE HAMAR